Spam

Jeżeli chcesz, żebym odwiedziła twojego bloga, dowiedziała się o nowym rozdziale, dodała cię do linków, nawiązała z tobą współpracę albo chcesz polecić mi jakąś stronę, dodaj komentarz tutaj. Na pewno zapoznam się z treścią. W innych miejscach komentarze o takiej treści będą usuwane.

12 komentarzy:

 1. Serdecznie zapraszam na nowo powstały blog, którego motywem przewodnim jest grafika komputerowa. Znajdziesz tam różne ciekawe rzeczy na blogspot, począwszy od szablonów i nagłówków, a skończywszy na instrukcjach, stockach, czy tekturach. Zapraszam do przeglądania, czytania, komentowania i pobierania!

  http://psychodeliczna-selene.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. hej, zapraszam cię na nasz blog http://ruch24na7.blogspot.com/ o podobnej tematyce. Kącik poleceń :) Może zawrzemy współpracę, sojusz? wymiana linkami? jeśli jesteś zainteresowana, odezwij się u nas. Mary.

  OdpowiedzUsuń
 3. pathetic-souls.blogspot.com

  Wykrzywiła twe usta, spowodowała drgawki. Gorąco.
  Nieproszona wpadła do kubka i zmieniła smak całego naparu.
  Zakamuflowana, schowana za charakterystyczną zasłoną, podobno jest zła.

  Opisuje swoje emocje, przelewam w słowa swe myśli, dzielę się obsesjami i obawami. Bez zabezpieczenia chore serce przed Wami otwieram.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rise of the guardians (pol. Strażnicy Marzeń) to wielka przygoda, opowieść o grupie bohaterów, a każdy z nich ma niezwykłe zdolności. Każdy zły duch, znany jako Mrok, chce przejąć władzę nad światem, nieśmiertelni Strażnicy Marzeń muszą po raz pierwszy w historii połączyć siły, by ocalić nadzieje, wierzenia i wyobraźnię dzieci na całej Ziemi.
  Jedną z głównych bohaterów, który za wszelką cenę chce powstrzymać Mroka przed jego złowieszczymi planami jest Sarah. Która do tej pory pragnęła tylko jednego...być wolnym duchem, lecz znów będzie musiała stanąć wraz z strażnikami u boku w jak dotąd najtrudniejszym zadaniu jakim się zmierzy. Jednak nie będzie to takie łatwe. Oprócz Mroka, będzie musiała trzymać w tajemnicy sekret, który może wiele zmienić w życiu jej jak i Jack'a Frost'a nieodwracalnie.

  http://rise-of-the-guardians.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest to mój pierwszy blog i byłoby miło jakbyś wpadła :)

  Miłość spotyka każdego z nas, jednego szybciej, drugiego wolniej, jest czymś niepojętym-dla każdego jest czymś innym. Ulica Long Acre-ulica jak ulica, prawie niczym nie różniąca się od innych. Jednak w jednym z domów mieszka dwudziestoczteroletnia dziewczyna. Inna od wszystkich, nie ma tego czego chce. Musi ciężko pracować, aby coś osiągnąć. Pomagają jej rodzice, którzy dla dobra córki wyjechali za granicę do pracy, aby pomóc swojemu jedynemu dziecku. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie przygody spotkają Alex to serdecznie zapraszam!

  http://melodie-serc.blogspot.com/
  Pozdrawiam Amy ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. {SPAM}

  Reklama (z łac. reclamo, reclamare) – informacja połączona z komunikatem perswazyjnym. Zazwyczaj ma na celu skłonienie do nabycia lub korzystania z określonych towarów czy usług, popierania określonych spraw lub idei (np. promowanie marki).
  źródło: www.wikipedia.pl

  REKLAMOWNICA to miejsce, gdzie w prosty sposób możesz zareklamować swoje opowiadanie, ocenialnię, analizatornię bądź poradnik. Skorzystasz z takiej okazji?

  reklamownica.blogspot.com!

  OdpowiedzUsuń


 7. ~ Nocne rozmowy ~  Jest to miejsce, gdzie można przedyskutować każdy, ale to każdy temat bez wyjątku. Nie boimy się żadnych wyzwań, przygotowujemy się do każdej dyskusji. Każdy może włączyć się w konwersację z Nami, lecz prosiłybyśmy o zachowanie wszelkiej kultury, gdyż obraźliwe komentarze będą po prostu usuwane. Serdecznie zapraszamy.

  Czarno-biała Ona & Sanothe
  (http://nocnedyskusje.blogspot.com/)

  OdpowiedzUsuń
 8. Hej, wysłałam ci maila ale nie dostałam odpowiedzi. Więc jak będzie? My jesteśmy zainteresowane dalej :)
  Pozdrawiam, passionflooower z ruch24na7.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. http://xkrytyczna.blogspot.com
  Refleksje, recenzje, felietony... czyli wszystko co dotyczy nas młodych, co nas drażni, irytuje, rozbawia i interesuje. Zapraszam wszystkich tych, którzy lubią wyrażać swoją opinię oraz dzielić się nią z innymi.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja nie ma bloga, ale zapraszam cię na:
  http://jeremiaszandmarika.blogspot.com/
  i
  http://fioletowe-rajstopy.blogspot.com/
  Blogi moich koleżanek.

  OdpowiedzUsuń
 11. Na całym świecie mieszka ok. 7 miliardów ludzi. W Europie ok. 740 milionów. W Polsce ok. 38 tysięcy. Z czego ponad tysiąc w Warszawie. Teraz jedna z tych osób postanawia napisać bloga o tym co ją otacza. Bo ta jedna z tych osób widzi piękno w pyle ulic, w zgiełku miasta. Czuje ulgę gdy słyszy warkot motoru, balsamem dla jej uszu są rozmowy setek ludzi na ulicy, usypia ją dźwięk samochodów przejeżdżających przez ulicę, a największe szczęścia znajduje w korzystaniu z życia. Ponad wszystko uwielbia podróżować, oglądać filmy i słuchać muzyki. I teraz o tych wszystkich jej przemyśleniach dotyczących wszystkiego z czym ma do czynienia postanawia napisać bloga. Bloga bardzo emocjonalnego, recenzującego rzeczy na gorąco - kilka godzin po zakończeniu wydarzenia, tak, że jeszcze nie zdąży tego odpowiednio zredagować, a już puszcza do sieci. Tak jak wrzucamy przedmioty do kieszeni. Z tym, że ta kieszeń pomieści cały świat.
  http://pocket-world-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy lubisz czytać?
  Czy lubisz buszować po regałach bibliotek/księgarń?
  Czy lubisz o tym dyskutować?
  Ja uwielbiam! Właśnie o tym jest mój blog! Moje recenzje, moje przemyślenia, a wszystko to co jest związane z książkami! Zapraszam Cię więc do dyskusji o tym wspaniałym świecie czytelniczym!
  http://artemis-shelf.blogspot.com/
  ARTEMIS_SHELF
  Sterczące regały uginają się Pod ciężarem tysiąca śpiących dusz. Po cichu, z nadzieją - Za każdym razem, gdy otwieram książkę, Budzi się dusza. Xi Chuan

  OdpowiedzUsuń